Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzėsApsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės – viena iš žaliuzių rūšių, kurios dažniausiai naudojamos komercinės paskirties pastatų, ofisų, biurų langams, durims, prekyviečių vitrinoms  uždengti. Nepakeičiamą jų naudą jau įvertino ir individualių namų savininkai, daugiabučių pirmųjų aukštų gyventojai.

Apsauginių žaliuzių privalumai:

  • apsauginės žaliuzes garantuoja privatumą;
  • patikimai apsaugo nuo žaibiškų įsilaužimų;
  • puiki apsauga nuo gamtos stichijų – stipraus lietaus, pūgų, krušos, vėtrų, kaitrios saulės, dulkių;
  • puikiai izoliuoja iš lauko sklindantį triukšmą;
  • paprastas valdymas. Galima rinktis rankinį arba automatinį;
  • tyrimais įrodyta, kad nuleistos apsauginės žaliuzės padeda sutaupyti net iki 40 proc. šilumos energijos, o vasaros metu saugo nuo perkaitimo, kas padeda sumažinti šildymo ir kondicionavimo išlaidas.

Dėka turimos plačios apsauginių žaliuzių spalvų paletės, lengvai pasirinksite geriausiai prie išorinės namo apdailos derančią žaliuzių spalvą. Jeigu mūsų paletėje nebūtu Jums tinkamos spavos, tuomet galima nudažyti pagal pateiktą RAL kodą.

Apsauginės žaliuzės gali būti montuojamos į nišą, ant nišos arba integruojamos į fasadą. Taip pat galime pasiūlyti žaliuzes montuojamas lange.

Apsauginių žaliuzių komplektacija:

Dėže, į kuria susukamos žaliuzės; vamzdis, ant kurio susisuka žaliuzės; paliuretanu putomis užpildytos žaliuziu juostelės; valdymo mechanizmas; šoninės kreipiančiosios.

Apsauginės žaliuzės gali būti valdomos keliais būdais t.y. elektriniu arba rankiniu.

Kad valdyti elektriniu būdu, reikalinga elektrinė pavara ir pasirinktinai sieninis jungiklis arba nuotolinio valdymo pultas, arba raktinis jungiklis. Jų pagalba galima valdyti kelias apsaugines žaliuzes. Paspaudus klavišą arba pasukus raktą, žaliuzės pakeliamos arba nuleidžiamos.

Rankiniu būdu valdomos žaliuzės galima pasirinkti iš trijų valdymo tipų t.y. su virvele, su rankenėle arba spyruoklinis. Spyruokliniam mechanizmui reikalinga spyna. Nuleidus žaliuzes, rakto pagalba žaliuzės užrakinamos.

Kad vagys nepakeltu žaliuzių iš apačios, galima sumontuoti blokuojanti mechanizmą, kuris to neleis padaryti.

Žaliuzių juostelės pagamintos iš aliuminio ir užpildytos poliuretano putomis. Jos būna 39 mm, 45 mm, 52 mm, 77 mm pločio.

 Spalvų pavyzdžiai:

Aliuminines

 

Apsaugines

Medines

Vertikalios