Plastikiniams langams

Kasetiniai roletaiKasetiniai roletai

Roletai plastikiniams langams, kitaip vadinami kasetiniai roletai, yra praktiškiausias ir populiariausias roletų tipas, tinkantis beveik visiems plastikiniams bei mediniams langams.

Kasetiniai roletai išsiskiria tuo, kad audinys susuktas į ritinėlį ant aliumininio vamzdžio yra paslepiamas dailioje kasetėje ir langas atrodo estetiškai. Kasečių spalvų pasirinkimo įvairovė leidžia pritaikyti roletą prie turimos lango rėmo spalvos.

Roletai plastikiniams langams montuojami kartu su specialiomis kreipiančiosiomis, kurios užtikrina, kad roleto medžiaga visuomet išliks prie stiklo varstant ir atidarinėjant  langą.

Dar vienas tokių roletų privalumas yra tas, kad jie užima itin mažai vietos, todėl ant palangės lieka daug vietos norimam dekoracijoms ar gėlėms pasidėti.

Dažnai galvojama, kad roletai reikalingi tik dėl šviesos kontrolės, tačiau jie padeda ir šaltuoju metų laiku nepraleisdami dalies iš lauko ateinančio šalčio ir sulaikydami šilumą viduje.

Montuojant šio tipo roletus nepažeidžiamas lango rėmas, nes dengiamoji kasetė medvaržčiais prisukama prie stiklajuosčių, aliumininės kreipiančiosios klijuojamos dvipuse lipnia juostele, o grandinėlės laikiklis prisukamas prie aliumininės kreipiančiosios. Mūsų gaminamuose roletuose naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Dėka jų, roleto audinį nuleidus iki Jums reikiamo aukščio, nereikės grandinėlės įtvirtinti laikiklyje. Laikiklis skirtas tik tam, kad grandinėlė būtu gražiai įsitempusi ir niekur nekliūtu varstant langą.

Roleto komplektacija:

 aliumininis vamzdis;

aliumininė kasetė;

aliumininis apatinis profilis;

valdymo mechanizmas su grandinėle;

grandinėlės sujungėjai;

grandinėlės laikiklis;

audinys;

kreipiančiosios.

Audinių pavyzdžiai:

Vienspalviai

Margi

Nuo saulės ir karščio

Diena-naktis

Black out