Kaip pasirinkti tinklelį nuo vabzdžių ir alergenų?

Vasara, deja, neatskiriama nuo įkyrių vabzdžių, kurie tik ir ieško, kaip prasmukti į namus. Dažnas nuo to bando apsisaugoti, purkšdamas ant savęs įvairias priemones, degindami smilkalus ir pan., tačiau tai nėra gera išeitis alergiškiems žmonėms. Norint namus apsaugoti natūraliomis ir nekenksmingomis sveikatai priemonėmis, geriausiai, tam tinka tinklelis nuo vabzdžių ar alergenų.

Tinkleliai pasirenkami dėl daugelio privalumų. Pagrindiniai jų:

- Sulaiko vabzdžius lauke. Tai naudinga, jei norite, kad namuose cirkuliuotų grynas oras, tačiau visi uodai liktų lauke ir galėtumėte miegoti tyloje.

- Neleidžia alergenams patekti į vidų. Jei turite tam tikrą alergiją, sergate astma, tuomet pavasaris ar vasara, kada žydi gėlės, skraido pienių pūkai, yra pats blogiausias metas būti lauke.

Deja, šie alergenai lengvai gali patekti ir į namus. Tačiau pasirinkę specialius tinklelius, kurie sulaiko alergenus, galėsite džiaugtis vasara be kvėpavimo takų ar odos būklės sutrikimų.

- Galima išleisti gyvūnėlius. Tinklelis nuo vabzdžių gali turėti specialią angą, pro kurią gyvūnėliai gali lengvai išbėgti į lauką arba grįžti namo. Auginantiems kates prekyboje yra specialūs aliumininiai tinkleliai (aštriais nagais katės nesudraskys tinklelio).