Medinės žaliuzės - jaukiam namų interjerui

Norite namuose paryškinti eleganciją, suteikti kiek rafinuotesnį pirmą įspūdį, tačiau vis tiek stengiatės išlaikyti praktiškumą? Tuomet Jums geriausiai tinkantis langų uždengimas yra medinės žaliuzės. Tokį sprendimą turėtumėte priimti, jei svajojate į savo namus įnešti daugiau šilumos, natūralumo, ramybės.

Natūralių medžiagų populiarėjimas

Paskutiniu metu interjere populiarėja natūralūs sprendimai: tai baldai, interjero detalės, pagamintos iš atsinaujinančių medžiagų. Taip daroma ne tik dėl aplinkosaugos, mada jau tapusios ekologijos, bet ir aukštos produkto kokybės, išskirtinės išvaizdos, ilgaamžiškumo. Priderintos natūralios detalės interjerui suteikia ramybės, harmonijos, ko kartais juk taip norisi grįžus namo po sunkios darbo dienos.

Medinių žaliuzių privalumai

Renkantis langų uždengimus, labai svarbi ne tik jų pagrindinė paskirtis, bet ir kaip jie bus įkomponuoti interjere, kokius privalumus (be pagrindinio) jie gali užtikrinti. Tai paaiškina, kodėl medinės žaliuzės yra mėgstamos:

-Galimybė pritaikyti įvairiuose interjeruose. Medis yra universali medžiaga, todėl nesunkiai galėsite pritaikyti tokias žaliuzes ne tik minimalistiniame, bet ir prabangiame interjere.

- Izoliuoja šilumą. Šis langų uždengimas naudingas ne tik vasarą, bet ir žiemą, nes gali sulaikyti šilumą viduje, o šaltį išorėje.

- Specialus džiovinimo būdas užtikrina, kad žaliuzės išliks tokios pačios spalvos net ir ilgai veikiamos tiesioginių saulės spindulių. Jos atsparios ir temperatūrų svyravimams.

- Paverstomis juostelėmis medinės žaliuzės gali išskaidyti kenksmingus saulės spindulius, tačiau palikti šviesos, kuri reikalinga darbingumui palaikyti. Todėl toks langų uždengimas puikiai tinka darbo kambariams.

- Lengvas valdymas. Kaip ir kitas žaliuzes, šias galite valdyti virvele ar lazdele. Jas galima užfiksuoti reikiamoje padėtyje arba paversti juosteles. Tam tikrą medinių žaliuzių tipą galite valdyti ir elektroniniu būdu.

- Saugumas. Žaliuzės neturi aštrių briaunų, todėl tinka net vaikų kambariui.

- Lengva priežiūra. Priešingai nei užuolaidos, kurios renka dulkes, žaliuzes galite tiesiog perbraukti drėgna šluoste.