Tiems, kas ieško naujovių ir nenori savo langų dekoruoti dieninėmis bei naktinėmis užuolaidomis - mes siūlome modernius DIENA NAKTIS roletus, kurie yra ideali alternatyva užuolaidoms. Pateikiame svarbiausius roletų DIENA NAKTIS privalumus:

Akivaizdi saulės šviesos kontrolė
Roletai DIENA NAKTIS pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą, o tai sukuria komfortą, nes Jūs galite įsileisti saulės į savo patalpas pagal poreikį arba visiškai užtamsinti savo erdvę ir užtikrinti privatumą tamsiu paros metu kambaryje esant įjungtoms šviesoms.

Roletai diena naktis garantuoja jūsų privatumą
Vienas svarbiausių šių roletų privalumų, kad jie sukurs visišką privatumą Jūsų erdvėje. Jei Jūs nemėgstate būti matomi, Jus erzina praeivių žvilgsniai, ar tarkim gyvenate pirmame namo aukšte ir trokštate susikurti privatumą savo namuose, biure ar kitoje erdvėje - roletai DIENA NAKTIS bus puikus sprendimas siekiant išvengti šių trukdžių. Skirtingai nei kitų tipų roletų - šių ritininių žaliuzių nereikia pakelti ar nuleisti, nes horizontalios audinio juostos įleidžia šviesos ir pridengia nuo pašalinių žvilgsnių, taip pat leidžia stebėti aplinką, matyti kas dedasi lauke, žvelgiant per permatomą dieninės užuolaidos audinį. Traukiant minėtų roletų grandinėlę, ritinines žaliuzes galima pakelti, nuleisti ar sustabdyti bet kuriame aukštyje.

Praktiškos ir funkcionalios roletų diena naktis sistemos
Roletai DIENA-NAKTIS yra patrauklūs tuo, kad juos galima montuoti tiek prie sienos, tiek prie lango rėmo, tiek prie lubų. Šioms ritininėms žaliuzėms galima pritaikyti klasikinį mechanizmą arba kasetę, kuri uždengia į ritinį susisukantį audinį. Mes siūlome klasikinį mechanizmą, jei klientas nori uždengti palangę ir tokiu būdu suteikti daugiau jaukumo savo erdvei. Tačiau siekiant palikti palangę atvirą ir turėti galimybę laisvai darinėti langą - mes rekomenduojame Jums rinktis roletus DIENA NAKTIS su kasete.